Přes 10 let jsou pro vás Hotovky sázkou na jistotu ve chvílích, kdy se vám nechce vařit. Přinášíme na váš stůl kvalitní sterilovaná hotová jídla připravená nejen podle tradičních českých receptur. Používáme výběrové suroviny od ověřených lokálních dodavatelů a nejnovější technologii sterilace, která nám umožňuje dodávat produkty nejvyšší kvality bez přidaných konzervantů se zárukou 2 roky.

Nabízíme Vám nejširší nabídku Hotovek a doplňků na doma i na cesty 
Jídla bez přílohy Polévky Přílohy Samoohřev Sušené maso

Seznamte se s námi
Naše výhody Jak nakupovat Doprava a platba

Navštivte naši novou prodejnu
Firemní prodejna

Co si sbalit na hory v létě

Co si sbalit na hory v létě

Co si vzít v létě na hory, aby vás počasí ani jiné situace nepřekvapily? Myslete na správné vybavení s dostatečným předstihem, stihnete tak i případné nákupy. Pomůže vám seznam věcí, které by vám na dovolené na horách v létě neměly chybět.


Jaké jídlo na dovolenou: tipy a recepty

Pokud se chystáte na dovolenou do míst, kde v okolí nejsou restaurace a hotely, nebo si rádi připravíte v kuchyňce apartmánu oběd z lokálních surovin, inspirujte se tipy v tomto článku. V některých zemích je jídlo z restaurace spojeno s vysokými náklady a mnohdy si turisté raději připlatí za zážitek nebo vstup do nějaké památky, než každodenní večeři v luxusní restauraci.


Top 5 potravin pro lepší spánek

Top 5 potravin pro lepší spánek

Věděli jste, že i strava z velké míry ovlivňuje to, jak dobře budeme spát? Kromě toho, jak těžce se poslední jídlo stravuje, záleží i na tom, jaké živiny obsahuje. Podívejte se na 5 druhů jídel, která mohou přispívat pro kvalitnější a obecně lepší spánek. Rozhodně se vyplatí zařadit je do jídelníčku.