Zdá se Vám také jídlo v zahraničních lyžařských střediscích moc drahé?

Jídlo na lyže

Máme stejné zkušenosti. Nicméně ani my si neodpustíme posezení s výhledem v jednom z mnoha místních bufetů a rádi ochutnáme pár místních specialit. Taky si alespoň jednou za dovolenou dopřejeme večerní posezení v restauraci. Ale mít to každý den, tak nás jídlo pro rodinu stojí více než samotná dovolená!

S našimi Hotovkami udržíte Váš rozpočet pod kontrolou! Můžete si užít dovolenou ve Francii, Itálii, Slovinsku, Rakousku či kdekoliv jinde v Alpách s kvalitním jídlem za pár kaček.

Zároveň ušetříte spoustu času s přípravou jídla a můžete se věnovat lyžování, opalování nebo procházkám po horách na vaši vysněné dovolené na horách. Během deseti minut naservírujete plnohodnotné jídlo každému dle chuti. Vyberte si na lyže kvalitní jídlo bez konzervantů z více než 200 druhů, které je možno skladovat při pokojové teplotě se zárukou 2 roky. Vyřešte své stravování na dovolenou do Alp nebo i jinde na hory s předstihem a objednejte si jídla na našem ESHOPU.

Jídlo na lyže od Hotovky.cz

Vaříme pro vás širokou škálu jídel v různých baleních. Pokud máte dostatek prostoru můžete si vybrat z jídel ve skle, které jsou cenově dostupnější. Pokud ovšem řešíte místo a váhu, je lepší si vybrat z našich jídel v sáčku, která se hodí právě do hor, na lyže atd. Můžete si vybrat z široké nabídky vepřových, hovězích, drůbežích, bezmasých, ale i bezlepkových jídel, která pro vás připravují zkušení kuchaři s dlouhodobými zkušenostmi od nás i ze zahraničí. Hotovky jsou sterilovány pod tlakem a při teplotách, které zaručují kvalitu a chuť a to bez konzervantů, barviv či jiných chemických přísad.

Nabízíme Vám více než 200 typů Hotovek rozdělených na

Jídla bez přílohy Polévky Přílohy Samoohřev

S Hotovkami se můžete stravovat na horách rychle, levně a kvalitně. Dopřejte si času k lyžování v azurových Alpách a lyžujte bezstarostně celý den, aniž byste trávili čas kolem plotny a hodiny s přípravou jídla nebo v přeplněných restauracích, kde se vám při placení stejně udělá špatně. Dopřejte každému svůj výběr Hotovek a prožijte krásnou dovolenou na horách.

Možnosti přípravy:

  • mikrovlnka (bez víčka)
  • v hrnci
  • na pánvi

Přejeme Vám hezké počasí, skvělé lyžování a dobrou chuť